26. – 27. 7. 2019, areál Drevenice v Revištskom Podzámčí, okres Žarnovica

 

Vstup do areálu: 26.7.2019 o 14.00 hod.

 

Cena za parkovanie: cena za parkovanie automobilov sú 4€ na celé trvanie festivalu.

 

Otvorenie a uzatvorenie areálu: v piatok, 26.7. 2019 o 14.00 hod. otvorenie v nedeľu, 28.7. 2019 o 12.00 hod. uzatvorenie

 

Parkovanie: parkovanie je možné v areáli festivalu pre všetkých, ktorí sa zdržia počas oboch dní. Odchod z areálu autom je možný v nedeľu.

 

Predaj vstupeniek na festivale: Vstupenky priamo na festivale si bude možné zakúpiť priamo na mieste v pokladni pri vstupe. Pokladňa bude otvorená v piatok od 14.00 hod. Cena vstupenky na celý festival v predpredaji 25 €, na mieste bude 30 €. Deti do 14 rokov majú vstup na festival zdarma.

 

Informácie pre ZŤP: Držitelia preukazu ZŤP si budú môcť zakúpiť vstupenku na festival priamo na mieste za polovičnú cenu : 15 € ( vstupenka platí na celý festival po predložení príslušného preukazu ). Na sprievodcu sa zľava nevzťahuje.

 

Upozornenie: Upozorňujeme návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba na oficiálnych predajných miestach, ktoré sú zverejnené na stránke www.salfest.sk.

 

Zákazy: Do priestoru areálu festivalu je prísne zakázané : vnášanie pyrotechnických predmetov, výbušnín, horľavín, vnášanie omamných látok, psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov. Zákaz vnášania zbraní akéhokoľvek druhu, nožov, predmetov ohrozujúcich bezpečnosť a zdravie iných účastníkov festivalu. Zákaz vnášania alkoholických nápojov.

 

Na festivale bude prítomná služba SBS.