slovenske alternativne leto

 Arava

Arava Gal je izraelská speváčka a pesničkárka, ktorej skladby učarujú publiku svojou jednoduchosťou a pritom veľkou silou, hĺbkou a textami, ktoré si ľudia hneď spievajú aj keď skladby počujú po prvý krát. Slová ‘’prepojenie sa a spontánnosť’’ definujú jej vystúpenie. Pred par rokmi v ramci jej Európskej šnúry odohrali menšie turné aj na Slovensku a ľudia ju prijali prekrásne a koncert si velmi užívali . Na koncerte ju bude doprevadzat bubenik Marek Žilinec s ktorým sa zoznámili na ostrove Koh Phangan v Thajsku kde následne začali spolu hrávať a absolvovali spolu koncerty v Londýne, Berlíne, Ljubljane, Prahe a na Slovensku. Doprevádzať ich bude vynikajúci basgitarista a kontrabasista Denis Pagáč.

 

Milí priaznivci alternatívnej kultúry, obraciame sa na vás s výzvou o podporenie technického servisu nášho festivalu. Ceny neúprosne rastú vo všetkých sférach a keďže vám chceme priniesť čo najkvalitnejšiu hudobnú produkciu, podporte náš festival akoukoľvek sumou, aby sme mohli pohodlne pokryť technickú rovinu festivalu. Suma , ktorá bude vyzbieraná navyše, bude celá použitá na podporu renovácie kláštora na Bzovíku.
Ďakujeme 
 

 

 HLAVNY PARTNER 01PARTNERI 01  soza logo soza font logo Nadacia SPPhudobny fond logoAKROPOLA LOGO WEB BLACK zahrada logo  LocoProjectantena logo lunter logo MEDIALNI PARTNERI  my   dennikNpopularzoznam sk logohudbask partyportal moja kultura 01gregi logo   rtvs1radio fm50 Rokov Devin logo whiteradio regina  antikvariatik logo ORGANIZATOR  nairam    artchymia