slovenske alternativne leto

 dj mishik

Ostrieľaný dídžejský mág a hudobný zberateľ, ktorý zo svojich preplnených platňových kufrov vyťahuje jednu chuťovku za druhou! Funk, soul, raritné grúvy, brazil, ale aj praveký hip-hop a „kovbojkový dram-n-bejz“ – to všetko elegantne zmixované a tvoriace vkusný a konzistentný celok s rozhodne veľkým tanečným potenciálom.

 

Milí priaznivci alternatívnej kultúry, obraciame sa na vás s výzvou o podporenie technického servisu nášho festivalu. Ceny neúprosne rastú vo všetkých sférach a keďže vám chceme priniesť čo najkvalitnejšiu hudobnú produkciu, podporte náš festival akoukoľvek sumou, aby sme mohli pohodlne pokryť technickú rovinu festivalu. Suma , ktorá bude vyzbieraná navyše, bude celá použitá na podporu renovácie kláštora na Bzovíku.
Ďakujeme 
 

 

 HLAVNY PARTNER 01PARTNERI 01  soza logo soza font logo Nadacia SPPhudobny fond logoAKROPOLA LOGO WEB BLACK zahrada logo  LocoProjectantena logo lunter logo MEDIALNI PARTNERI  my   dennikNpopularzoznam sk logohudbask partyportal moja kultura 01gregi logo   rtvs1radio fm50 Rokov Devin logo whiteradio regina  antikvariatik logo ORGANIZATOR  nairam    artchymia