slovenske alternativne leto

Slovenske alternativne leto

 facebook slovenske alternativne leto instagram slovenske alternativne leto youtube instagram slovenske alternativne leto vstupenky slovenske alternativne letovstupenky slovenske alternativne letovstupenky slovenske alternativne leto

bg noise
bg noise2

16. – 17. 7. 2021, kempingový areál pri jazere Počúvadloí, okres Banská Štiavnica

 

Vstup do areálu: 16.7.2021 o 14.00 hod. - Vstup so psom iba pod dohľadom majiteľa.

 

 

Otvorenie a uzatvorenie areálu: v piatok, 16.7. 2021 o 14.00 hod. otvorenie v nedeľu, 18.7. 2021 o 12.00 hod. uzatvorenie

 

Parkovanie: parkovanie je možné pred areálom festivalu pre všetkých, ktorí sa zdržia počas oboch dní. Odchod z areálu autom je možný v nedeľu.

 

Predaj vstupeniek na festivale: Vstupenky priamo na festivale si bude možné zakúpiť priamo na mieste v pokladni pri vstupe. Pokladňa bude otvorená v piatok od 14.00 hod. Cena vstupenky na celý festival v predpredaji 25 € pre prvých 150, potom a na mieste bude 30 €. Deti do 14 rokov majú vstup na festival zdarma.

 

Informácie pre ZŤP: Držitelia preukazu ZŤP si budú môcť zakúpiť vstupenku na festival priamo na mieste za polovičnú cenu : 15 € ( vstupenka platí na celý festival po predložení príslušného preukazu ). Na sprievodcu sa zľava nevzťahuje.

 

Upozornenie: Upozorňujeme návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba na oficiálnych predajných miestach, ktoré sú zverejnené na stránke www.salfest.sk.

 

Zákazy: Do priestoru areálu festivalu je prísne zakázané : vnášanie pyrotechnických predmetov, výbušnín, horľavín, vnášanie omamných látok, psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov. Zákaz vnášania zbraní akéhokoľvek druhu, nožov, predmetov ohrozujúcich bezpečnosť a zdravie iných účastníkov festivalu. Zákaz vnášania alkoholických nápojov.

 

Na festivale bude prítomná služba SBS.

Hlavní partneri
Partneri
Mediálni partneri
Organizátori