slovenske alternativne leto

16. – 17. 7. 2021, kempingový areál pri jazere Počúvadloí, okres Banská Štiavnica

 

Vstup do areálu: 16.7.2021 o 14.00 hod. - Vstup so psom iba pod dohľadom majiteľa.

 

 

Otvorenie a uzatvorenie areálu: v piatok, 16.7. 2021 o 14.00 hod. otvorenie v nedeľu, 18.7. 2021 o 12.00 hod. uzatvorenie

 

Parkovanie: parkovanie je možné pred areálom festivalu pre všetkých, ktorí sa zdržia počas oboch dní. Odchod z areálu autom je možný v nedeľu.

 

Predaj vstupeniek na festivale: Vstupenky priamo na festivale si bude možné zakúpiť priamo na mieste v pokladni pri vstupe. Pokladňa bude otvorená v piatok od 14.00 hod. Cena vstupenky na celý festival v predpredaji 25 € pre prvých 150, potom a na mieste bude 30 €. Deti do 14 rokov majú vstup na festival zdarma.

 

Informácie pre ZŤP: Držitelia preukazu ZŤP si budú môcť zakúpiť vstupenku na festival priamo na mieste za polovičnú cenu : 15 € ( vstupenka platí na celý festival po predložení príslušného preukazu ). Na sprievodcu sa zľava nevzťahuje.

 

Upozornenie: Upozorňujeme návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba na oficiálnych predajných miestach, ktoré sú zverejnené na stránke www.salfest.sk.

 

Zákazy: Do priestoru areálu festivalu je prísne zakázané : vnášanie pyrotechnických predmetov, výbušnín, horľavín, vnášanie omamných látok, psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov. Zákaz vnášania zbraní akéhokoľvek druhu, nožov, predmetov ohrozujúcich bezpečnosť a zdravie iných účastníkov festivalu. Zákaz vnášania alkoholických nápojov.

 

Na festivale bude prítomná služba SBS.

 

Milí priaznivci alternatívnej kultúry, obraciame sa na vás s výzvou o podporenie technického servisu nášho festivalu. Ceny neúprosne rastú vo všetkých sférach a keďže vám chceme priniesť čo najkvalitnejšiu hudobnú produkciu, podporte náš festival akoukoľvek sumou, aby sme mohli pohodlne pokryť technickú rovinu festivalu. Suma , ktorá bude vyzbieraná navyše, bude celá použitá na podporu renovácie kláštora na Bzovíku.
Ďakujeme 
 

 

 HLAVNY PARTNER 01PARTNERI 01  soza logo soza font logo Nadacia SPPhudobny fond logoAKROPOLA LOGO WEB BLACK zahrada logo  LocoProjectantena logo lunter logo MEDIALNI PARTNERI  my   dennikNpopularzoznam sk logohudbask partyportal moja kultura 01gregi logo   rtvs1radio fm50 Rokov Devin logo whiteradio regina  antikvariatik logo ORGANIZATOR  nairam    artchymia